Belscy harcerze
srebrnymi Rekinami Futbolu
 

W dniach 3-5 marca reprezentacja Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Belsku Dużym wzięła udział w turnieju piłki nożnej REKINY FUTBOLU. Drużyna FC Belsk Duży grała w Mławie po raz pierwszy, w kategorii wiekowej 14-16 lat.

Zespół FC Belsk Duży w składzie: Grzegorz Żółcik, Grzegorz Katański, Jakub Bednarski, Mateusz Skarzyński, Jakub Mirkowski, Bartosz Konarski, Kamil Szczepaniak, Kacper Oracz wywalczył SREBRO przegrywając w finale po rzutach karnych. Statuetkę Najlepszego Zawodnika w swojej kategorii otrzymał Jakub Bednarski.

Piłkarze ze Szczepu idealnie rozpoczęli zmagania na turnieju w Mławie. Wygrali bowiem pierwsze spotkanie 5:0 z Infamous Team i jak burza przeszli do drugiego dnia zmagań.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu gimnazjaliści z Belska wygrali w półfinale z PMP Byszew 1:0.

Tak dobrze nie było już w finale. Po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu FC Belsk musiał uznać wyższość Semper Fidelis, które pokonało belski team w serii rzutów karnych.

Na stronie facebookowej Szczepu możemy przeczytać również podziękowania, dla tych wszystkich, którzy pomogli w czasie (i przed wyjazdem) do Mławy.

"Gratulujemy naszym Mistrzom.
Dziękujemy "trenerce" zespołu Martynie Wyrzykowskiej, która jak lwica walczyła o chłopców.
Podziękowania również dla Kacpra Sokołowskiego, Katarzyny Łubińskiej i Aleksandry Wnuk, którzy wspólnie z Martyną doglądali zawodników, Marka Grzyba - organizatora drużyny i wyjazdu.
Podziękowania dla Mateusza Malinowskiego za okazaną pomoc na miejscu zawodów a organizatorom za pracę włożoną w przygotowanie Turnieju - komendantowi hufca Mława Sławomirowi Wietecha za pomysł.
Gorące podziękowania dla Firmy Fruit Family Sp z o.o. za wsparcie naszej drużyny. Przed nami następne sportowe wyzwania."


Info: Krzysztof Kowalski / Szczep Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
http://www.belskduzy.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=732
 
 
Fot. Aleksandra Wnuk
https://www.facebook.com/pg/belskduzy24/photos/?tab=album&album_id=764030393759286
 
 
 
Strona tytułowa   Imprezy 2016/2017