Inauguracja roku szkolnego

2012/2013

 

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczął się w poniedziałek 3 września. Tradycyjnie spotkaliśmy się w szkole, by wspólnie udać się

do Kościoła pod wezwaniem Świętej Trójcy na uroczystą Mszę Świętą, którą odprawił ksiądz Michał Bogdan.

 
Poczet Sztandarowy -  Anita Musiałowska, Karol Jakubiak i Żaneta Chmielewiec.
Gimnazjalna Drużyna Starszoharcerska im.Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.
 
 
 
Po powrocie z Kościoła wszyscy zgromadzili się na placu przed gmachem gimnazjum.
 
 
 
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego". Po wyprowadzeniu sztandaru miała miejsce część oficjalna ceremonii.
Wójt Gminy Belsk Duży, Władysław Piątkowski, powierzył Pani Dyrektor Janinie Pawełek sprawowanie obowiązków dyrektora przez kolejne pięć lat, wyrażając przekonanie, że wspólnymi siłami, dzięki współpracy szkoły i gminy, uda się w przyszłości wiele osiągnąć. Pani Pawełek otrzymała też gratulacje z okazji 35. rocznicy rozpoczęcia pracy w szkolnictwie. Życzenia przekazały również przedstawicielka Rady Gminy p.Ewa Łubińska oraz Dyrektor Zespołu Administracyjnego Szkół, p.Magdalena Walewska-Żółcik.
 
 

 

Następnie p.Małgorzata Domel i p.Bogusław Cieślak odebrali gratulacje z powodu uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego.

 

 

Pani Dyrektor i nasi Szanowni Goście powitali uczniów, życząc im szczęśliwego, pełnego sukcesów roku. Szczególnie ciepłe słowa skierowano do uczniów klas pierwszych, którzy stworzą cztery dwudziestoosobowe klasy.

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że kolejne dni przyniosą wiele powodów do uśmiechu. Jak widać poniżej, starsze klasy już wiedzą, że nie ma się czego bać:-)

 

 

 

 

Gospodarzem uroczystości był p.Konrad Sadowski.

 

Na pianinie akompaniował Janek Jasiński.

 

Za nagłośnienie odpowiadał p.Tomasz Fliszkiewicz wraz z - widoczną na zdjęciu poniżej - ekipą specjalistów do spraw technicznych.

 

Albert Gozdek (w mundurze), Rafał Woźniak i Adrian Gowin.

 

 

Zdjęcia - Dorota Jaworska.

 

 

Strona tytułowa