Kadra 2018/2019
 
Pani Dyrektor Janina Pawełek, język polski
 

 

 

Wiesława Adamczyk

Bogusław Cieślak

matematyka

historia, wf, WOS
.
.      

 

Dorota Jaworska

Beata Hermanowicz

.język angielski

biologia, chemia
   
.   . .

.
Robert Kępka

Marzena Jakóbowska - Kępka

plastyka

matematyka

.
.   .  

.. .

Anna Kocewiak

Agnieszka Kostrzewa
język polski

matematyka

  .
  .    

   

Natalia Łyjak

Anne Neska

biblioteka

język niemiecki

 

 
..

 

   

   

Aneta Oszczak

Ewa Pawełek

fizyka

język polski
       

   
Ilona Pawłowska Katarzyna Przedborska

język angielski

informatyka
   
       

   

Barbara Sibilska

Edyta Sańpruch

język angielski, język francuski

wf, geografia

   

   

Tomasz Wesołowski

Ewa Szewczyk

wf, język rosyjski

pedagog szkolny, EDB

       

Krzysztof Wójcik

ks. Józef Wójcik 

historia, WOS

religia 

 
 
     
Anna Baranowska    
świetlica    
     

Byli nauczyciele

               

Ewa Augustowska

Małgorzata Domel Tomasz Fliszkiewicz.  Joanna Bodych Maria Wencel Sławomir Wencel Dariusz Sańpruch Ks.Jerzy Zychla

fizyka, informatyka, technika

biologia, WDŻ

.język polski historia, język rosyjski, WOS  język polski chemia  wychowanie fizyczne religia
               
Katarzyna Pecelt

Grażyna Drygiel-Mech

Barbara Wawrzeniak Arlena Luks Magdalena Paszkowska Grażyna Stolarska Aneta Kulpa Ks. Sławomir Hermanowicz
język niemiecki, świetlica

muzyka

język rosyjski pedagog biblioteka WOS, historia  biologia religia
               

Andrzej Gąsiorowski

Lidia Marchewka Jacek Pawlik ks. Jerzy Król Daria Deryng-Maliszewska Agnieszka Mergalska Katarzyna Kowaliszewska Elżbieta Karbowska

opiekun świetlicy

muzyka język niemiecki religia opiekun świetlicy biblioteka język angielski geografia
               
           
ks. Michał Bogdan Anna Bartosik Hanna Jasińska Katarzyna Kozera Włodzimierz Tkacz Ks. Kołakowski Janina Grzejszczyk Jadwiga Wojciechowska
religia język niemiecki plastyka informatyka biblioteka religia biblioteka plastyka
               
 
Agnieszka
Glinka
Mariusz
Wrona
Renata
 Włodarska
Konrad
Sadowski
Agnieszka
Błaszczyk
Monika Pacek Katarzyna Dąbkowska Milena Wachowicz
psycholog świetlica religia wych. fiz. naucz. wspomag. opiekun świetlicy biologia język angielski
               
       
Iwona Piotrowska Tatiana Maskiewicz-Iwanowska Iwona Janczewska Kamila Feruś        

nauczyciel wspomagający, język rosyjski

język rosyjski (urlop) język niemiecki naucz. wspomag.        

 

Strona tytułowa