KONKURS RECYTATORSKI

Poezja Czesława Miłosza

w 100. rocznicę urodzin polskiego noblisty.

 

W konkursie zorganizowanym  8 listopada 2011 roku przez nauczycieli polonistów wzięło udział

23 uczniów z klas Ib, IIa, IId, IIc, IIIa, IIIb i IIIc.

Nad przebiegiem konkursu czuwała p.Anna Kocewiak, która z pomocą osób wybranych spośród widowni, przeprowadzała losowanie kolejności występów.
Za stronę muzyczną, filmową i techniczną odpowiadał p.Tomasz Fliszkiewicz.
Oceny występów podjęło się jury w składzie: p.dyr. Janina Pawełek, p.Ewa Pawełek,
p.Anna Kocewiak, p.Tomasz Fliszkiewicz oraz p.Natalia Nowacka.
 

I Miejsce

Olga Baranowska z IIIa, Ilona Orłowska z IIIc oraz Małgorzata Sudak z IIIb

II miejsce

Justyna Jasiorowska z IIa i Elwira Jakubiak z IIIc

III miejsce

Marta Brzezińska z IIa, Joanna Perzyna z IIc i Karolina Wrzesińska z Ib

Wyróżnienia

Barbara Bańkowska z IIIa, Żaneta Chmielewiec z IIc, Piotr Jasiński z Ib, Alicja Kochanek z IIIa,

Stefan Matyjas z IIa i Katarzyna Piwowarska z IIIa
 
UCZESTNICY KONKURSU
 

1

Marczak Kinga

IB

„ W mojej ojczyźnie”

2

Karpeta Ola

IB

„Nadzieja”

3

Wrzesińska Karolina

IB

„Ty silna noc”

4

Kępka Dagmara

IB

„Miłość”

5

Jasiński Piotr

IB

„Wiara”

6

Jasiorowska Justyna

IIA

„Kołysanka”

7

Brzezińska Marta

IIA

„Biedny chrześcijanin patrzy na getto”

8

Kwapisz Paula

IIA

„Walc”

9

Matyjas Stefan

IIA

„ Który skrzywdziłeś”

10

Rudnicka Ewa

IID

„Piosenka o końcu świata”

11

Lipińska Olga IID  

12

Perzyna Asia

IIC

„ Do polityka”

13

Chmielewiec Żaneta

IIC

„Piosenka o końcu świata”

14

Lewandowska Żaneta

IIC

„Ballada”

15

Sudak Małgosia

IIIB

„ W Warszawie”

16

Słomińska Lucyna

IIIB

„Traktat moralny”

17

Pruszkowska Karolina

IIIB

„Zaklęcie”

18

Piwowarska Kasia

IIIA

„Ojciec objaśnia”

19

Baranowska Olga

IIIA

„Jaszczurka”

20

Kochanek Ala

IIIA

„Nadzieja”

21

Bańkowska Basia

IIIA

„Traktat poetycki”

22

Jakubiak Elwira

IIIC

„O aniołach”

23

Orłowska Ilona

IIIC

„Fragment”

 
 
Klasa IB - Kinga Marczak, Aleksandra Karpeta i Dagmara Kępka.
Karolina Wrzesińska, klasa Ib.
(Brak zdjęcia Piotra Jasińskiego z klasy IB.)
Paula Kwapisz i Stefan Matyjas z klasy IIA.
Justyna Jasiorowska i Marta Brzezińska z klasy IIA.
Joanna Perzyna, Żaneta Lewandowska i Żaneta Chmielewiec z IIC.
Ewa Rudnicka IId
Olga Lipińska IId
Ala Kochanek z klasy IIIA.
(Brak zdjęć Katarzyny Piwowarskiej, Olgi Baranowskiej i Barabary Bańkowskiej).
Karolina Pruszkowska, Lucyna Słomińska i Małgorzata Sudak z klasy IIIb.
Ilona Orłowska i Elwira Jakubiak z klasy IIIC.
Pani Anna Kocewiak czuwała nad sprawnym przeprowadzeniem konkursu.
Pani Dyrektor Janina Pawełek tym razem w potrójnej roli - również jako współorganizatorka i jurorka - serdecznie dziękowała wszystkich twórcom programu za doznane wzruszenia.
 

Zdjęcia - Dorota Jaworska

Strona tytułowa     Imprezy 2011/12