Weronika Hamulczuk
Uczennica naszego gimnazjum w latach 2013-2016.
Niegasnący entuzjazm, fascynacja niemal wszystkimi dziedzinami nauki,
zdumiewająca pracowitość i ambicja, a przy tym życzliwość, bezinteresowność i poczucie humoru
.
Chcecie więcej? Zawsze średnia powyżej pięciu, talent wokalny, aktorski, plastyczny ...
Postać spod znaku tańca i różańca. 
 
 

"Weronika to pogodna i energiczna dziewczyna. Zawsze jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia , dzięki czemu osiąga postawione sobie  cele. Chętnie próbuje nowych rzeczy i jest ciekawa otaczającego ją  świata.

Weronika to bardzo ambitna osóbka. Nauka sprawia jej dużą przyjemność. Szczególnie  lubi się uczyć  języków obcych.  Obecnie zgłębia tajemnice angielskiego, niemieckiego i francuskiego.  Uczęszczała także  na dodatkowe  zajęcia z łaciny . Wielką radość sprawia jej śpiewanie w obcym języku.

Z innymi przedmiotami również radzi sobie doskonale. Jej wiedza znacznie przekracza  program szkolny. Dlatego też jest laureatką różnych szkolnych konkursów (przedmiotowych, plastycznych, muzycznych), otrzymywała liczne wyróżnienia.

Oprócz tego Weronika niezmordowanie angażowała się w pracę na rzecz szkoły. Często występowała podczas różnych uroczystości recytując wiersze lub śpiewając. Była ważną postacią w szkolnym teatrze "BELLE ÉPOQUE", gdzie swoją grą aktorską urzekła wszystkich widzów. W przyszłości może być zarówno świetnym naukowcem, jak i artystką.

W wolnych chwilach Weronika  interesuje się turystyką, poznaje nowe kultury i języki. Oprócz tego uwielbia czytać, gdyby mogła, nie robiłaby nic innego!  Jedna  z jej ulubionych książkowych serii to ,,Igrzyska śmierci ”. Jest  też wielką fanką  seriali  ,,Gra o tron”  i  ,,Wspaniałe stulecie”.

 
 
 
Sen nocy letniej, 2016
Sen nocy letniej, 2016
Sen nocy letniej, 2016
Sen nocy letniej, 2016
Święta w wiktoriańskiej Anglii, 2014.
Święta w wiktoriańskiej Anglii, 2014.
Święta w wiktoriańskiej Anglii, 2014.
Święto Niepodległości, 2014.
Wigilia 2013.
Dzień Nauczyciela 2014.
Walentynki 2016.
Walentynki 2016.
Koniec roku szkolnego 2015/16.
Ostatnia gimnazjalna fotka:(
 
 
Strona tytułowa