UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
roku szkolnego 2016/2017
 
 
Julia Michalczyk, Grzegorz Żółcik, Aleksandra Sikorska
Patrycja Górzyńska, Rafał Małachowski, Paulina Szewczyk
 
Ceremonię zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła pani dyrektor Janina Pawełek,
która podsumowała dziesięć miesięcy wspólnej pracy.
 
ŻEGNAMY NAUCZYCIELI
 
Pożegnanie p. Renaty Włodarskiej
Pożegnanie p. Agnieszki Glinki.
 
UCZNIOWIE NAGRODZENI ZA WYNIKI W NAUCE
i 100% FREKWENCJĘ
 
Klasa IIIa
Od lewej: Ewelina Wiewiór, Mateusz Klaus, Patrycja Szewczyk, p.Beata Hermanowicz (wychowawczyni), Grzegorz Żółcik,
Aleksandra Sikorska, Mateusz Skarzyński, Magda Sibilska, Michał Ryfczyński, Marta Lewandowska, Kacper Oracz, Katarzyna Kwiatkowska, Julia Katana,
Michał Jasiorowski, Natalia Barszcz, Paweł Bednarski, Anna Balcerowicz, Dominika Stańkowska.
Klasa IIIb
Od lewej: pani dyrektor Janina Pawełek, Karol Kuczyński, Jakub Bednarski, Natalia Smyl, Natalia Byrska, Kacper Kieszek,
Kacper Lewandowski, Anna Samsel.
Klasa IIIc
Od lewej: Aleksandra Jakubczak, Aleksandra Tul, Karolina Nowakowska, Wiktoria Kucman, Jakub Prykiel, Michał Krześniak.
Klasa IIId
Od lewej: Patryk Czapski, Aleksandra Cyranowicz, Klaudia Pycak, Karolina Szewczyk, Maciej Senator, Jakub Małachowski, Paweł Gosa,
Aleksandra Wnuk, Zuzanna Skonecka, Blanka Jendrzejczak, Jakub Brzostowski
Klasa IIa
Od lewej: Klaudia Sobczak, Marta Skarzyńska, Mikołaj Szymański, Łukasz Wojdalski
Klasa IIb
Od lewej: Natalia Kot, Weronika Staszewska, Patrycja Piekarek, Paulina Szewczyk, Rafał Małachowski, Tobiasz Katana
Klasa IIc
Od lewej: Piotr Tkaczyk, Oliwier Luks, Mateusz Woźniak, Zuzanna Karas, Małgorzata Walczak, Aleksandra Ostrowska,
Aleksandra Czapska, Patrycja Byrska, Karolina Zielińska
Klasa IId
Od lewej: Wojciech Janota,
Klasa Ia
Od lewej: Aleksandra ..., Ada Witkowska, Natalia Rzeźnicka, Klaudia Kołacz, Janek Rybicki,
Michał Ciężkowski, Jakub Maciejczyk, Rafał Nowocień
Klasa Ib
Od lewej: Patrycja Lewandowska, Klaudia Stojek, Katarzyna Wrzosek, Jakub Lewandowski, Jakub Kępka
Klasa Ic
Od lewej: Damian Górzyński, Julia Orłowska, Zuzanna Będkowska, Aleksandra Bałut, Oliwier Witczak, Oskar Witczak
Klasa Id
Od lewej: Agata Dudek, Paulina Kapciak, Natalia Komorowska, Aleksandra Markiewicz, Kinga Michalczyk, 
Weronika Mulak, Aleksandra Skarzyńska
 
 
Nagroda dla Michała Krześniaka
Julka Górzyńska zmierza po nagrodę.
W kolejce po nagrody - Magda Sibilska, Ola Sikorska, Mateusz Skarzyński
 
INNE NAGRODY
 
Dla Kacpra Lewandowskiego, laureata konkursów polonistycznego i matematycznego
oraz jego nauczycieli, p. Tomasza Fliszkiewicza i p. Agnieszki Kostrzewy.
Dla Dominiki Stańkowskiej, laureatki konkursu polonistycznego oraz jej nauczycielki, p. Ewy Pawełek.
Dla artystów - muzyków.
Natalia Ejmocka, Michał Jasiorowski, Łucja Kurach
Dla sportowców.
 
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW NAJLEPSZYCH UCZNIÓW
 
Rodzice Grzegorza Żółcika
Rodzice Kasi Kwiatkowskiej
Rodzice Dominiki Stańkowskiej
Mama Michała Krześniaka
Rodzice Blanki Jendrzejczak
Rodzice Magdy Sibilskiej
 
Rodzice Oli Sikorskiej
Mama Zuzanny Skoneckiej
Rodzice Pawła Gosy
Rodzice Jakuba Prykla
Rodzice Karoliny Nowakowskiej
 
SŁOWA POŻEGNANIA OD KLAS DRUGICH
 
 

Koleżanki absolwentki, koledzy absolwenci!

Nawet nie wiecie, jak bardzo nie chcemy wygłaszać pożegnalnej mowy. Najchętniej krzyknęlibyśmy do Was, tak jak do wszystkich pozostałych  – do zobaczenia we wrześniu!, w gimbusie, w szatni, pod salą!, gdzie znów damy sobie buziaka i uściśniemy ręce.

Nie chcemy Was żegnać, mówić Wam, jak nam przykro, ilekroć uświadomimy sobie, że niektórych z Was pewnie już nigdy nie zobaczymy.  Wolelibyśmy po staremu życzyć Wam udanych wakacji, dobrej pogody, odpoczynku i szczęśliwego powrotu do nas.

Koleje losu sprawiają, że zamiast tego musimy podziękować Wam za kilka wspólnych, bezpowrotnie minionych lat i życzyć powodzenia w nowych szkołach, udanego startu w nowym środowisku. Nie wątpimy, że odnajdziecie swoje szczęście; że pokonacie niepewność, spełnicie nawet najbardziej szalone marzenia. 

Mamy również nadzieję, że o nas nie zapomnicie, że będziecie uśmiechać się do wspomnień związanych z tą szkołą i z nami. Liczymy, że znajdziecie  czas, by nas odwiedzić, posiedzieć chwilkę na starych śmieciach,  opowiedzieć o swoich losach, może udzielić nam paru cennych wskazówek…

Żegnajcie, bądźcie szczęśliwi!

 
Pamiątkowe długopisy z nazwą szkoły od uczniów klas drugich.
Pamiątkowe długopisy z nazwą szkoły od uczniów klas drugich.
 
POŻEGNALNE PIOSENKI
 
Kuba Mirkowski, Natalia Byrska, Magda Sibilska, Łucja Kurach
Kuba Mirkowski, Natalia Ejmocka, Łucja Kurach
Natalia Rzeźnicka, Paulina Kapciak, Ada Witkowska
Kacper Legucki
Jakub Napiórkowski
Michał Jasiorowski
Aleksandra Jakubczak, Karol Kuczyński, Aleksandra Wnuk, Dominika Stańkowska - pożegnalne słowo od klas trzecich.
 
ŻYCZENIA NA POŻEGNANIE
 
Ksiądz Proboszcz Jarosław Siuchta podziękował młodzieży za wzruszenia w Katyniu i życzył udanych wakacji.
Życzenia od Pani Dyrektor Janiny Pawełek, która za chwilę ogłosi początek wakacji (patrz - dzwoneczek!)
oraz od  Rady Rodziców, którą reprezentowała przewodnicząca, pani Katarzyna Sikorska.
 
TO JUŻ JEST KONIEC
 
 
 
 
Zdjęcia - Natalia Krześniak (absolwentka 2016) i Dominika Błońska (IIIa)
 
 
 
 
 
 
 
Strona tytułowa