PROJEKT SITA W NASZYM GIMNAZJUM

Zajęcia plenerowe w Małej Wsi 29 maja 2015 r.

 

W dniu 29 maja 2015 odbyły się kolejne zajęcia  SITA w plenerze. Tym razem grupa udała się do zespołu pałacowo-parkowego w Małej Wsi.

Dzień ten był szczególny, ponieważ gościliśmy panią Jolantę Sosnowską, przedstawicielkę firmy SITA. W godzinach porannych odbyła się certyfikacja nauczycielek zajmujących się projektem SITA.

Pani Barbara Sibilska, pani Katarzyna Pecelt i pani Ilona Pawłowska uzyskały bardzo dobre wyniki z egzaminu. Dzięki temu zdobyły tytuł lektora nauczania metodą SITA.

Po zakończonym egzaminie, panie nauczycielki i uczniowie  pojechali do Małej Wsi. W transporcie foteli i sprzętu pomógł pan Milczarek, tata jednej z gimnazjalistek biorących udział w projekcie.   

Korzystając z uprzejmości i gościnności właścicieli, mogliśmy wejść na teren parku.

Zajęcia odbyły się zgodnie z harmonogramem. Każda grupa przeszła fazę relaksu, aktywizacji i pracy z podręcznikiem. Dodatkowym atutem była piękna, słoneczna pogoda oraz śpiew ptaków – uczniowie mogli w pełni się zrelaksować.

Jak zawsze nasi gimnazjaliści uczestniczyli chętnie w zajęciach, byli bardzo aktywni podczas fazy aktywizacji (scenki, dialogi).

Przedstawicielka firmy SITA, pani Jolanta Sosnowska była zachwycona formą zajęć, zaangażowaniem uczniów i opiekunek.

Spotkanie zakończyło się krótkim piknikiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

Strona tytułowa     Imprezy 2014/2015